Poniedziałek, 2018-11-19
Elżbiety, Faustyny

Kadra pedagogiczna

Jesteś tu: » Strona startowa » Kadra pedagogiczna

Kadra pedagogiczna w roku szkolnym 2016/2017:

Dyrektor:

mgr Beata Szczepańska – nauczyciel dyplomowany, logopeda, neurologopeda.

Kieruje przedszkolem od 01.09.1988r. Absolwentka WSP w Zielonej Górze w zakresie nauczania początkowego i wychowania przedszkolnego. Ukończyła podyplomowe studia Organizacji i Zarządzania Placówkami Oświatowymi oraz Podyplomowe Studia Logopedii z Terapią Pedagogiczną, a także podyplomowe studia Neurologopedii na Uniwersytecie Wrocławskim. W roku szkolnym 2006/2007 ukończyła kurs kinezjologii edukacyjnej P. Dennisona. Jest ekspertem ds. awansu zawodowego nauczycieli.

Nauczyciele:

mgr Katarzyna Zawadzka – nauczyciel dyplomowany
Ukończyła studia magisterskie we Wrocławiu w DSWE TWP. Bardzo lubi przebywać w towarzystwie dzieci, zafascynowana jest ich ciekawością poznawania świata. Jako nauczyciel wychowania przedszkolnego stara się formować osobowość małego dziecka ukazując mu dobro, prawdę, sprawiedliwość. W swojej pracy podejmuje wiele działań, które mają na celu zaspokojenie podstawowych potrzeb małego dziecka – bezpieczeństwo, akceptacja i wszechstronny rozwój.

mgr Grażyna Hulisz – nauczyciel dyplomowany
Jest absolwentką WSP w Zielonej Górze na wydziale pedagogiki. Ukończyła również kurs kierowników wycieczek i obozów. W codziennej pracy z dziećmi szczególną uwagę przywiązuje do zaspokojenia ich podstawowych potrzeb emocjonalnych oraz budowania przyjaznej atmosfery w grupie.

Dorota Karwacka – nauczyciel dyplomowany
Ukończyła zawodowe studia licencjackie we wrocławskiej DSWE TWP na kierunku pedagogika ze specjalnością wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe. Starając się udoskonalić swój warsztat pracy dydaktyczno-wychowawczej ukończyła kwalifikacyjny kurs Metoda Dobrego Startu.

mgr Kamila Romel - nauczyciel mianowany
Od 1 września 2009 roku podjęła pracę w naszym przedszkolu. Jest absolwentką Uniwersytetu Zielonogórskiego, ukończyła studia na Wydziale Pedagogiki w zakresie wychowania przedszkolnego i nauczania wczesnoszkolnego. W czasie studiów odbyła staż w polsko-niemieckim Przedszkolu im. św. Franciszka w Ostritz. Ukończyła również kurs opiekunów i wychowawców kolonijnych. Ukończyła również studia podyplomowe na kierunku logopedia z terapią pedagogiczną.

mgr Marlena Łoknicka- nauczyciel kontraktowy
Pracę z dziećmi zaczęła w 2012r. W naszym przedszkolu pracuje od 2015r. Ukończyła studia pedagogiczne w KK w Jeleniej Górze na kierunku wychowanie fizyczne a także ukończyła studia magisterskie na kierunku pedagogika przedszkolna w DSW we Wrocławiu. Ukończyła również kurs opiekunów i wychowawców kolonijnych. Na bieżąco doskonali swój warsztat pracy poprzez uczestnictwo w różnych szkoleniach oraz warsztatach. W pracy z dziećmi podejmuje wiele działań, które mają na celu dobro podopiecznych.

mgr Kinga Koniuszewska- nauczyciel kontraktowy

W przedszkolu pracuje od 1 września 2015 roku. Ukończyła studnia pedagogiczne w KK
 w Jeleniej Górze o specjalności pedagogika opiekuńcza i resocjalizacja oraz zintegrowana edukacja wczesnoszkolna na TWP w Warszawie. Swój warsztat pracy doskonali na bieżąco biorąc udział w różnych kursach, szkoleniach, warsztatach. Na co dzień w swojej pracy kieruje się dobrem swoich podopiecznych. Uwielbia z dziećmi robić wszelkiego rodzaju prace plastyczne rozwijając w nich kreatywność i twórcze myślenie.

mgr Maria Czesnakowska- nauczyciel j. angielskiego

Ukończyła filologię germańską na Wydziale Filologii Uniwersytetu Wrocławskiego